واکس چرم طبیعی

واکس فوری پامچال مشکی

35,000تومان

یکی از روش‌های اصلی محافظت از محصولات چرمی، واکس زدن آنها میباشد. واکس زدن باعث میشود تا کیفیت این محصولات حفظ شده و بر دوام ماندگاری آنها افزوده شود.واکس فوری پامچال توسط تکنولوژی جدید امروزی تولید شده است و جایگزین واکس سنتی میباشد که نحوه استفاده آن بسیار فوری و توسط ابرمخصوص خودش صورت میگیرد و برای محصولات چرمی طبیعی  کیف و کفش کاربرد دارد..

واکس مشکی

40,000تومان

یکی ازروش‌های اصلی محافظت از محصولات چرمی، واکس زدن آنها میباشد. واکس زدن باعث میشود تا کیفیت این محصولات حفظ شده و بر دوام ماندگاری آنها افزوده شود.واکس مشکی یک نوع واکس سنتی میباشد که نحوه استفاده آن بسیارآسان بوده و برای محصولات چرمی طبیعی  کیف و کفش کاربرد دارد...

واکس قهوه‌ای

40,000تومان

یکی از روش‌های اصلی محافظت از محصولات چرمی، واکس زدن آنها میباشد. واکس زدن باعث میشود تا کیفیت این محصولات حفظ شده و بر دوام ماندگاری آنها افزوده شود.واکس قهوه‌ای یک نوع واکس سنتی میباشد که نحوه استفاده آن بسیارآسان بوده و برای محصولات چرمی طبیعی  کیف و کفش کاربرد دارد...

سپید کرم پاک کننده چند منظوره

40,000تومان

یکی از روش‌های اصلی محافظت از محصولات چرمی، استفاده از کرم محافظت کننده میباشد. کرم محافظت کننده محصولات چرمی باعث میشود تا کیفیت این محصولات حفظ شده و بر دوام ماندگاری آنها افزوده شود.سپید کرم چند منظوره توسط تکنولوژی جدید امروزی تولید شده و برای تمیز کردن،براق کردن و محافظت کردن محصولات چرم طبیعی بکار میرود، نحوه استفاده آن بسیار فوری و توسط ابرم..

واکس براق کننده فوری پامچال

ناموجود

یکی از روش‌های اصلی محافظت از محصولات چرمی، واکس زدن آنها میباشد. واکس زدن محصولات چرمی باعث میشود تا کیفیت این محصولات حفظ شده و بر دوام ماندگاری آنها افزوده شود.واکس براق کننده فوری پامچال توسط تکنولوژی جدید امروزی تولید شده و جایگزین واکس سنتی میباشد که نحوه استفاده آن بسیار فوری و توسط ابرمخصوص خودش صورت میگیرد و برای براق کردن محصولات چرمی طبی..

واکس عسلی

ناموجود

یکی از روش‌های اصلی محافظت از محصولات چرمی، واکس زدن آنها میباشد. واکس زدن باعث میشود تا کیفیت این محصولات حفظ شده و بر دوام ماندگاری آنها افزوده شود.واکس عسلی یک نوع واکس سنتی میباشد که نحوه استفاده آن بسیارآسان بوده و برای محصولات چرمی طبیعی  کیف و کفش کاربرد دارد...

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

واکس چرم طبیعی

خرید انواع واکس چرم طبیعی

واکس چرم طبیعی یک نوع ماده برای حفظ کیفیت و افزایش دوام و ماندگاری انواع محصولات چرمی از قبیل کفش مردانه چرم طبیعی، کفش زنانه چرم طبیعی، کیف چرم طبیعی، کیف زنانه چرم طبیعی، کیف مردانه چرم طبیعی، لباس و کت چرم طبیعی مورد استفاده قرار میگیرد.

انوع واکس چرم طبیعی

واکس چرم طبیعی در انواع مختلفی به سورت واکس جامد، واکس مایع، واکس اسپری، واکس رنگی موجود میباشد. که هر کدام از این واکس‌ها متناسب با محصول مورد نیاز کاربرد خاص خودش را دارد.

کاربرد واکس چرم طبیعی

محصولات چرم طبیعی قیمت بالا و کیفیت بالایی نیز دارند پس برای نگهداری طولانی مدت آنها و حفظ کیفیتشان به واکس زدن نیاز دارند. همچنین هنگام گرد و خاک گرفتن این محصولات بایستی از واکس چرم طبیعی استفاده کرد. واکس زدن محصولات چرم طبیعی باعث میشود این محصولات شفاف و روشن شده و دوام و کیفیت ماندگاری آنها افزایش پیدا کند. هر محصول چرم هفته‌ای یک بار در طول استفاده باید واکس زده شود.

خرید آنلاین واکس چرم طبیعی از فروشگاه اینترنتی واسه‌تو

برای خرید اینترنتی واکس چرم طبیعی  میتوانید از واکس‌های موجود با رنگهای متنوع در فروشگاه اینترنتی واسه‌تو خرید نمایید.