کیف اداری

کیف چرم طبیعی اداری دستی و دوشی مدل آرسان زرشکی arsan

1,650,000تومان

کیف اداری دستی و دوشی مدل آرسان زرشکی، از جنس چرم طبیعی درجه یک گاوی تولید شده و با طراحی شیک و چشم نواز خود، مناسب برای استفاده روزانه میباشد. کیف چرم طبیعی اداری دستی و دوشی مدل آرسان با عرض 39 سانتی‌متر، ارتفاع 33 سانتی‌متر، ضخامت 7 سانتی متر علاوه بر کمجا بودن بسیار سبک میباشد و بنابراین ساعت‌ها بدون خستگی میتوان این کیف را بهمراه داشت،&nb..

کیف چرم طبیعی اداری دستی و دوشی مدل آرمان قهوه‌ای

ناموجود

کیف اداری دستی و دوشی مدل آرمان قهوه‌ای، از جنس چرم طبیعی درجه یک گاوی تولید شده و با طراحی شیک و چشم نواز خود، مناسب برای استفاده روزانه میباشد. کیف چرم طبیعی اداری  دستی و دوشی مدل آرمان قهوه‌ای با عرض 32 سانتی‌متر، ارتفاع 25 سانتی‌متر، ضخامت 8 سانتی متر علاوه بر کمجا بودن بسیار سبک میباشد و بنابراین ساعت‌ها بدون خستگی میتوان این کیف را..

کیف چرم طبیعی اداری دستی و دوشی مدل آرتا مشکی

ناموجود

کیف اداری دستی و دوشی مدل آرتا مشکی، از جنس چرم طبیعی درجه یک گاوی تولید شده و با طراحی شیک و چشم نواز خود، مناسب برای استفاده روزانه میباشد. کیف چرم طبیعی اداری دستی و دوشی مدل آرتا مشکی با عرض 41 سانتی‌متر، ارتفاع 29 سانتی‌متر، ضخامت 8 سانتی متر علاوه بر کمجا بودن بسیار سبک میباشد و بنابراین ساعت‌ها بدون خستگی میتوان این کیف را بهمراه داشت،&..

کیف چرم طبیعی اداری دستی و دوشی مدل آرتا قهوه‌ای

ناموجود

کیف اداری دستی و دوشی قهوه‌ای، از جنس چرم طبیعی درجه یک گاوی تولید شده و با طراحی شیک و چشم نواز خود، مناسب برای استفاده روزانه میباشد. کیف چرم طبیعی اداری دستی و دوشی قهوه‌ای  با عرض 41 سانتی‌متر، ارتفاع 29 سانتی‌متر، ضخامت 8 سانتی متر علاوه بر کمجا بودن بسیار سبک میباشد و بنابراین ساعت‌ها بدون خستگی میتوان این کیف را بهمراه داشت،  ..

کیف چرم طبیعی اداری دستی و دوشی مدل آرسین عسلی arsin

در انبار(موجود)

کیف اداری دستی و دوشی مدل آرسین عسلی، از جنس چرم طبیعی درجه یک گاوی تولید شده و با طراحی شیک و چشم نواز خود، مناسب برای استفاده روزانه میباشد. کیف چرم طبیعی اداری دستی و دوشی مدل آرسین با عرض 39 سانتی‌متر، ارتفاع 29سانتی‌متر، ضخامت 10سانتی متر علاوه بر کمجا بودن بسیار سبک میباشد و بنابراین ساعت‌ها بدون خستگی میتوان این کیف را بهمراه داشت، همچن..

کیف چرم طبیعی اداری دستی و دوشی مدل پرهان قهوه‌ای parhan

در انبار(موجود)

کیف اداری دستی و دوشی مدل پرهان قهوه‌ای، از جنس چرم طبیعی درجه یک گاوی تولید شده و با طراحی شیک و چشم نواز خود، مناسب برای استفاده روزانه میباشد. کیف چرم طبیعی اداری دستی و دوشی مدل پرهان با عرض 39 سانتی‌متر، ارتفاع 30 سانتی‌متر، ضخامت 10سانتی متر علاوه بر کمجا بودن بسیار سبک میباشد. بنابراین ساعت‌ها بدون خستگی میتوان این کیف را بهمراه داشت، ه..

کیف چرم طبیعی لب تاپ و اداری دستی و دوشی مدل سامان مشکی saman

در انبار(موجود)

کیف چرم طبیعی لب تاپ و اداری دستی و دوشی مدل سامان مشکی،  از جنس چرم طبیعی درجه یک گاوی تولید شده و با طراحی شیک و چشم نواز خود، مناسب برای استفاده روزانه میباشد. کیف چرم طبیعی لب تاپ و اداری دستی و دوشی مدل سامان با عرض 37 سانتی‌متر، ارتفاع 27  سانتی‌متر، ضخامت 6 سانتی متر علاوه بر کمجا بودن بسیار سبک میباشد و بنابراین ساعت‌ها بدون ..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

کیف اداری

خرید جدیدترین مدل کیف اداری چرم طبیعی

یکی از انواع کیف کاربردی برای آقایان و خانم‌ها کیف اداری میباشد. کیف اداری همانند یک دستیار وفادار میماند که همیشه میتواند همراهیتان کند. یک کیف اداری، دارای فضای‌های متنوعی برای نگهداری انوع اسناد و مدارک، لپ‌تاپ، تبلت، کارت اعتباری، قلم و خودکار میباشد. افراد کارمندی که در اداره یا شرکتهای مختلفی مشغول به کار هستند به یک کیف اداری باکیفیت که حالت رسمی دارد و مناسب محل کار است، نیاز دارند تا بتوانند مدارک مورد نیاز خود را هنگام کار به همراه داشته باشند.

انواع کیف اداری

کیفهای اداری در رنگ‌ها و طرح‌های متنوعی از جمله مدل‌های دستی و دوشی مختلفی از جنس چرم طبیعی، چرم مصنوعی و .... تولید میشوند که اکثر این کیفها دارای قفل رمز دار میباشند تا افراد با خیال راحت هنگام کار در محل‌های مختلف مدارک و اسناد خود را درون آن قرار دهند.

خرید اینترنتی کیف اداری از فروشگاه اینترنتی واسه‌تو

برای خرید آنلاین یک کیف اداری از جنس چرم طبیعی مرغوب میتوانید از کیفهای اداری فروشگاه اینترنتی واسه‌تو دیدن نمایید. فروشگاه اینترنتی واسه‌تو ارائه دهنده انواع محصولات چرم طبیعی تولید تبریز از جمله کیف اداری چرم طبیعی، کیف مردانه چرم طبیعی، کیف زنانه چرم طبیعی با قیمت مناسب برای مشتریان عزیز میباشد.