کیف زنانه

جامدادی چرم طبیعی عسلی

(0)
140,000تومان

جامدادی چرم طبیعی عسلی ، از جنس چرم طبیعی درجه یک گاوی تولید شده و با طراحی شیک و چشم نواز خود، مناسب برای استفاده در مهمانی‌ها، مراسمات و گردشهای روزانه میباشد. جامدادی چرم طبیعی عسلی  با عرض   25 سانتی‌متر، ارتفاع 7  سانتی‌متر و ضخامت  5  سانتی‌متر، علاوه بر کم جا بودن بسیار سبک میباشد و بنابراین ساعت‌ها بد..

کیف دوشی چرم طبیعی عسلی مدل تکه دوزی

(0)
455,000تومان

کیف دوشی عسلی مدل تکه‌دوزی، از جنس چرم طبیعی درجه یک گاوی تولید شده و با طراحی شیک و چشم نواز خود، مناسب برای استفاده در مهمانی‌ها، مراسمات و گردشهای روزانه میباشد.  کیف چرم تکه‌دوزی با عرض 27 سانتی‌متر، ارتفاع 22 سانتی‌متر و ضخامت 9 سانتی‌متر، علاوه بر کم جا بودن بسیار سبک میباشد و بنابراین ساعت‌ها بدون خستگی میتوان این کیف را بهمراه داشت، هم..

کیف رودوشی چرم طبیعی مدل تکه دوزی

(0)
490,000تومان

کیف رودوشی چرم طبیعی مدل تکه دوزی ، از جنس چرم طبیعی درجه یک گاوی تولید شده و با طراحی شیک و چشم نواز خود، مناسب برای استفاده در مهمانی‌ها، مراسمات و گردشهای روزانه میباشد.  کیف چرم تکه‌دوزی با عرض  35  سانتی‌متر، ارتفاع  25  سانتی‌متر،  ضخامت  10  سانتی‌متر و  بند رودوشی  63 سانتی‌متر، علاوه ب..

کیف زنانه دستی و دوشی دست دوز چرم طبیعی پوستی قهوه ای

(0)
650,000تومان

کیف زنانه دستی و دوشی دست دوز پوستی قهوه ای، از جنس چرم طبیعی درجه یک گاوی تولید شده و با طراحی شیک و چشم نواز خود، مناسب برای استفاده در مهمانی‌ها، مراسمات و گردشهای روزانه میباشد. کیف زنانه دست دوز پوستی با عرض 27 سانتی‌متر، ارتفاع 25 سانتی‌متر و ضخامت 5 سانتی‌متر، علاوه بر کم جا بودن بسیار سبک میباشد و بنابراین ساعت‌ها بدون خستگی میتوان این..

کیف زنانه دستی و دوشی صندوقی چرم طبیعی قرمز

(0)
460,000تومان

کیف زنانه دستی و دوشی صندوقی  قرمز ، از جنس چرم طبیعی درجه یک گاوی تولید شده و با طراحی شیک و چشم نواز خود، مناسب برای استفاده در مهمانی‌ها، مراسمات و گردشهای روزانه میباشد. کیف زنانه صندوقی با عرض 26 سانتی‌متر، ارتفاع 17 سانتی‌متر و ضخامت 13 سانتی‌متر، علاوه بر کم جا بودن بسیار سبک میباشد و بنابراین ساعت‌ها بدون خستگی میتوان این کیف..

کیف زنانه دستی چرم طبیعی گلدار مشکی

(0)
495,000تومان

کیف زنانه  دستی گلدار مشکی ، از جنس چرم طبیعی درجه یک گاوی تولید شده و با طراحی شیک و چشم نواز خود، مناسب برای استفاده در مهمانی‌ها، مراسمات و گردشهای روزانه میباشد. کیف زنانه گلدار مشکی با عرض 35 سانتی‌متر، ارتفاع 21 سانتی‌متر و ضخامت 10سانتی‌متر، علاوه بر کم جا بودن بسیار سبک میباشد و بنابراین ساعت‌ها بدون خستگی میتوان این کیف را بهمراه..

کیف زنانه دوشی و دستی چرم طبیعی گلدار قهوه ای

(0)
495,000تومان

کیف زنانه دوشی و دستی گلدار قهوه ای ، از جنس چرم طبیعی درجه یک گاوی تولید شده و با طراحی شیک و چشم نواز خود، مناسب برای استفاده در مهمانی‌ها، مراسمات و گردشهای روزانه میباشد. کیف زنانه گلدار قهوه‌ای با عرض 35 سانتی‌متر، ارتفاع 21 سانتی‌متر و ضخامت 10سانتی‌متر، علاوه بر کم جا بودن بسیار سبک میباشد و بنابراین ساعت‌ها بدون خستگی میتوان این ک..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)