کیف پول زنانه

کیف پول چرم طبیعی پوستی

260,000تومان

کیف پول چرم طبیعی پوستی، از جنس چرم طبیعی درجه یک گاوی تولید شده و با طراحی شیک و چشم نواز خود، مناسب برای استفاده در مهمانی‌ها، مراسمات و گردشهای روزانه میباشد. کیف پول چرم طبیعی پوستی با عرض 19 سانتی‌متر، ارتفاع 9 سانتی‌متر، علاوه بر کم جا بودن بسیار سبک میباشد و بنابراین ساعت‌ها بدون خستگی میتوان این کیف را بهمراه داشت، همچنین  فضاها و..

کیف پول چرم طبیعی مشکی

145,000تومان

کیف پول چرم طبیعی مشکی، از جنس چرم طبیعی درجه یک گاوی تولید شده و با طراحی شیک و چشم نواز خود، مناسب برای استفاده در مهمانی‌ها، مراسمات و گردشهای روزانه میباشد. کیف پول چرم طبیعی مشکی با عرض 19 سانتی‌متر، ارتفاع 10 سانتی‌متر، علاوه بر کم جا بودن بسیار سبک میباشد و بنابراین ساعت‌ها بدون خستگی میتوان این کیف را بهمراه داشت، همچنین  فضاها و ..

کیف پول چرم طبیعی گیپوری خردلی

260,000تومان

کیف پول چرم طبیعی گیپوری خردلی، از جنس چرم طبیعی درجه یک گاوی تولید شده و با طراحی شیک و چشم نواز خود، مناسب برای استفاده در مهمانی‌ها، مراسمات و گردشهای روزانه میباشد. کیف پول چرم طبیعی گیپوری خردلی با عرض 20 سانتی‌متر، ارتفاع 10 سانتی‌متر، علاوه بر کم جا بودن بسیار سبک میباشد و بنابراین ساعت‌ها بدون خستگی میتوان این کیف را بهمراه داشت، همچنی..

کیف پول چرم طبیعی گیپوری سبز

260,000تومان

کیف پول چرم طبیعی گیپوری سبز، از جنس چرم طبیعی درجه یک گاوی تولید شده و با طراحی شیک و چشم نواز خود، مناسب برای استفاده در مهمانی‌ها، مراسمات و گردشهای روزانه میباشد. کیف پول چرم طبیعی گیپوری سبز با عرض 20 سانتی‌متر، ارتفاع 10 سانتی‌متر، علاوه بر کم جا بودن بسیار سبک میباشد و بنابراین ساعت‌ها بدون خستگی میتوان این کیف را بهمراه داشت، همچنین&nb..

جا کارتی چرم طبیعی قرمز

170,000تومان

جا کارتی چرم طبیعی قرمز، از جنس چرم طبیعی درجه یک گاوی تولید شده و با طراحی شیک و چشم نواز خود، مناسب برای استفاده در مهمانی‌ها، مراسمات و گردشهای روزانه میباشد. جا کارتی چرم طبیعی قرمز با عرض 10 سانتی‌متر، ارتفاع 8 سانتی‌متر، علاوه بر کم جا بودن بسیار سبک میباشد و بنابراین ساعت‌ها بدون خستگی میتوان این کیف را بهمراه داشت، همچنین  فضاهای ..

جامدادی چرم طبیعی عسلی

ناموجود

جامدادی چرم طبیعی عسلی، از جنس چرم طبیعی درجه یک گاوی تولید شده و با طراحی شیک و چشم نواز خود، مناسب برای استفاده روزانه در مدارس و دانشگاه‌ها میباشد. جامدادی چرم طبیعی عسلی  با عرض 25 سانتی‌متر، ارتفاع7 سانتی‌متر و ضخامت 5 سانتی‌متر، علاوه بر کم جا بودن بسیار سبک میباشد و بنابراین ساعت‌ها بدون خستگی میتوان این کیف را بهمراه داشت، همچنین&..

کیف پول چرم طبیعی دستدوز

ناموجود

کیف پول چرم طبیعی دستدوز، از جنس چرم طبیعی درجه یک گاوی تولید شده و با طراحی شیک و چشم نواز خود، مناسب برای استفاده در مهمانی‌ها، مراسمات و گردشهای روزانه میباشد. کیف پول چرم طبیعی دستدوز با عرض 20 سانتی‌متر، ارتفاع 10 سانتی‌متر، علاوه بر کم جا بودن بسیار سبک میباشد و بنابراین ساعت‌ها بدون خستگی میتوان این کیف را بهمراه داشت، همچنین  فضاه..

کیف پول چرم طبیعی سبز

ناموجود

کیف پول چرم طبیعی سبز، از جنس چرم طبیعی درجه یک گاوی تولید شده و با طراحی شیک و چشم نواز خود، مناسب برای استفاده در مهمانی‌ها، مراسمات و گردشهای روزانه میباشد. کیف پول چرم طبیعی سبز با عرض 19 سانتی‌متر، ارتفاع 10 سانتی‌متر، علاوه بر کم جا بودن بسیار سبک میباشد و بنابراین ساعت‌ها بدون خستگی میتوان این کیف را بهمراه داشت، همچنین  فضاها و جی..

جا کارتی چرم طبیعی زرد

ناموجود

جا کارتی چرم طبیعی زرد، از جنس چرم طبیعی درجه یک گاوی تولید شده و با طراحی شیک و چشم نواز خود، مناسب برای استفاده در مهمانی‌ها، مراسمات و گردشهای روزانه میباشد. جا کارتی چرم طبیعی زرد با عرض 10 سانتی‌متر، ارتفاع 8 سانتی‌متر، علاوه بر کم جا بودن بسیار سبک میباشد و بنابراین ساعت‌ها بدون خستگی میتوان این کیف را بهمراه داشت، همچنین  فضاهای من..

جا کارتی چرم طبیعی مدل ماندانا زرشکی

ناموجود

جا کارتی مدل ماندانا زرشکی، از جنس چرم طبیعی درجه یک گاوی تولید شده و با طراحی شیک و چشم نواز خود، مناسب برای استفاده در مهمانی‌ها، مراسمات و گردشهای روزانه میباشد. جا کارتی چرم طبیعی مدل ماندانا زرشکی با عرض 11 سانتی‌متر، ارتفاع 8 سانتی‌متر، علاوه بر کم جا بودن بسیار سبک میباشد و بنابراین ساعت‌ها بدون خستگی میتوان این کیف را بهمراه داشت، همچن..

جا کارتی چرم طبیعی مدل ملودی قهوه‌ای

ناموجود

جا کارتی مدل ملودی قهوه‌ای، از جنس چرم طبیعی درجه یک گاوی تولید شده و با طراحی شیک و چشم نواز خود، مناسب برای استفاده در مهمانی‌ها، مراسمات و گردشهای روزانه میباشد. جا کارتی چرم طبیعی مدل ملودی قهوه‌ای با عرض 10 سانتی‌متر، ارتفاع 7 سانتی‌متر، علاوه بر کم جا بودن بسیار سبک میباشد و بنابراین ساعت‌ها بدون خستگی میتوان این کیف را بهمراه داشت، همچن..

کیف آرایشی چرم طبیعی زنانه مدل شب کنده عسلی shabkande

در انبار(موجود)

کیف آرایشی زنانه مدل شب کنده عسلی ، از جنس چرم طبیعی درجه یک گاوی تولید شده و با طراحی شیک و چشم نواز خود، مناسب برای استفاده در مهمانی‌ها، مراسمات و گردشهای روزانه میباشد. کیف آرایشی چرم طبیعی زنانه مدل شب کنده عسلی  با عرض 21 سانتی‌متر، ارتفاع 12 سانتی‌متر،ضخامت 7 سانتی متر علاوه بر کم جا بودن بسیار سبک میباشد.  بنابراین ساعت‌..

نمایش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

کیف پول زنانه

خرید جدیدترین مدل کیف پول زنانه

از میان انواع کیف و کیف زنانه، یکی از پرکاربردی‌ترین کیفها کیف پول زنانه است که اکسسوری قابل توجهی نیز برای خانم‌های شیک پوش محسوب میشود و میتواند استایل زنانه را تکمیل کرده و به تیپ ظاهری افراد جذابیت خاصی را ببخشد.

انواع کیف پول زنانه

کیف پول زنانه در طرح‌ها و مدل‌های متنوعی تولید میشود که هر کدام رنگ خاصی نیز دارند که به راحتی میتوان با رنگ لباس ست کرد. طرح‌های به کار رفته در کیف پول زنانه میتواند متفاوت باشد برای همین انتخاب طرح مناسب بستگی به سلیقه و نظر شخصی افراد دارد.

کیف پول زنانه از جنس چرم طبیعی، چرم مصنوعی، پلاستیک و پارچه تولید میشود. اما کیف پول زنانه چرم طبیعی قیمت بالایی نسبت به سایر کیفها دارد ولی از کیفیت و دوام ماندگاری بالایی نیز برخوردار میباشد همچنین کیف پولی با جنس چرم طبیعی خوش دست و زیبا به نظر میرسد.

کاربرد کیف پول زنانه

کیف پول زنانه همانطور که از اسمش پیداست برای نگهداری پول به کار میرود. ولی اکثر کیف پول ها بجز محفظه برای نگهداری پول، محفظه‌های دیگری برای نگهداری کارت‌های بانکی، گوشی و مدارک شخصی نیز دارند. البته از کیف‌های کوچک جا کارتی نیز برای ‌نگهداری کارت‌های بانکی استفاده میشود.

با داشتن یک کیف پول زنانه با طرحی شیک از جنس چرم طبیعی و با محفظه‌های بیشتر میتوانید در هرمکان و موقعیتی که قرار دارید پول و بقیه موارد مورد نیازتان را به راحتی با خود حمل کرده و بهترین استفاده را از آن بکنید.

خرید اینترنتی کیف پول زنانه از فروشگاه اینترنتی واسه‌تو

برای خرید آنلاین کیف پول زنانه از فروشگاه‌های معتبر اینترنتی میتوانید از کیف پول‌های موجود در فروشگاه اینترنتی واسه‌تو نیز دیدن نمایید. فروشگاه اینترنتی واسه‌تو انواع جدید کیف پول زنانه با طرح‌های شیک از جنس چرم طبیعی تولید تبریز را گرد آوری کرده است تا بتوانید کیف پول دلخواهتان را خریداری نموده و یک خرید لذت بخش را تجربه کنید.