کیف دستدوز سفارشی

کیف دستدوز زنانه مجلسی دستی و دوشی مدل پردیس مشکی pardis

2,090,000تومان

کیف دستدوز زنانه مجلسی دستی و دوشی مدل پردیس، از جنس پارچه کتان و گلدوزی برزیلی تولید شده و با طراحی شیک و چشم نواز خود، مناسب برای استفاده در مهمانی‌ها و مراسمات  میباشد. کیف دستدوز زنانه مجلسی دستی و دوشی مدل پریا  به اندازه حدود ارتفاع20 سانتی متر، عرض 30 سانتی متر، علاوه بر کمجا بودن بسیار سبک میباشد بنابراین ساعت‌ها بدون خستگی م..

کیف دستدوز زنانه مجلسی دستی و دوشی مدل دل آرا کرمی delara

1,945,000تومان

کیف دستدوز زنانه مجلسی دستی و دوشی مدل  دل آرا، از جنس پارچه کتان و روباندوزی تولید شده و با طراحی شیک و چشم نواز خود، مناسب برای استفاده در مهمانی‌ها و مراسمات  میباشد. کیف دستدوز زنانه مجلسی دستی و دوشی مدل  دل آرا کرمی  به اندازه حدود عرض 22 سانتی متر، ارتفاع18 سانتی متر، ضخانت7 سانتی متر و اندازه دهنه حدود 20 سانتی متر ..

کیف دستدوز زنانه مجلسی دوشی مدل پارمیس مشکی parmis

1,500,000تومان

کیف دستدوز زنانه مجلسی دوشی مدل پارمیس مشکی، از جنس پارچه کتان و گلهای رز روباندوزی، تولید شده که با طراحی شیک و چشم نواز خود، مناسب برای استفاده در مهمانی‌ها و مراسمات  میباشد. کیف دستدوز زنانه مجلسی دوشی مدل پارمیس به اندازه ارتفاع18 سانتی متر، عرض 18 و  ضخامت 9 سانتی متر، علاوه بر کمجا بودن بسیار سبک میباشد. بنابراین ساعت‌ها بدون ..

کیف دستدوز زنانه مجلسی دستی و دوشی مدل دل آرام مشکی delaram

2,150,000تومان

کیف دستدوز زنانه مجلسی دستی و دوشی مدل  دل آرام مشکی، از جنس پارچه مخمل تولید شده و با طراحی شیک و چشم نواز خود، مناسب برای استفاده در مهمانی‌ها و مراسمات  میباشد. کیف دستدوز زنانه مجلسی دستی و دوشی مدل  دل آرام  به اندازه حدود ارتفاع 18 سانتی متر، عرض22 سانتی متر، علاوه بر کمجا بودن بسیار سبک میباشد. بنابراین ساعت‌ها بدون ..

کیف دستدوز زنانه مجلسی دستی و دوشی مدل کیمیا kimia

1,500,000تومان

کیف دستدوز زنانه مجلسی دستی و دوشی مدل کیمیا، از جنس پارچه کتان  با طرح چارخونه پاپیون دار تولید شده و با طراحی شیک و چشم نواز خود، مناسب برای استفاده در مهمانی‌ها و مراسمات  میباشد. کیف دستدوز زنانه مجلسی دستی و دوشی مدل کیمیا به اندازه حدود ارتفاع18 سانتی متر و عرض 18 سانتی متر، علاوه بر کمجا بودن بسیار سبک میباشد و بنابراین ساعت‌ه..

کیف دستدوز زنانه مجلسی دستی و دوشی مدل درسا مشکی dorsa

1,700,000تومان

کیف دستدوززنانه مجلسی دستی و دوشی مدل درسا، از جنس پارچه کتان و با طرح گلدوزی برزیلی تولید شده که با طراحی شیک و چشم نواز خود، مناسب برای استفاده در مهمانی‌ها و مراسمات  میباشد. کیف دستدوز زنانه مجلسی دستی و دوشی مدل درسا به اندازه حدود عرض 22 سانتی متر، ارتفاع 18 سانتی متر، داخل کیف آستر کشی شده و علاوه بر کمجا بودن بسیار سبک میباشد. بنا..

کیف دستدوز زنانه مجلسی دوشی مدل سنا مشکی sana

1,400,000تومان

کیف دستدوز زنانه مجلسی دوشی مدل سنا مشکی، از جنس پارچه مخمل و با طرح روباندوزی مجستیک ترکیه، تولید شده و با طراحی شیک و چشم نواز خود، مناسب برای استفاده در مهمانی‌ها و مراسمات  میباشد. کیف دستدوز زنانه مجلسی دوشی مدل سنا به اندازه  ارتفاع 16سانتی متر، عرض 20 سانتی متر، علاوه بر کمجا بودن بسیار سبک میباشد بنابراین ساعت‌ها بدون خستگی م..

کیف دستدوز زنانه مجلسی دستی و دوشی مدل توران کرمی toran

2,150,000تومان

کیف دستدوز زنانه مجلسی دستی و دوشی مدل  توران، از جنس پارچه کتان تولید شده و با طراحی شیک و چشم نواز خود، مناسب برای استفاده در مهمانی‌ها و مراسمات  میباشد. کیف دستدوز زنانه مجلسی دستی و دوشی مدل توران کرمی  به اندازه حدود  ارتفاع 22 سانتی متر، عرض 28 سانتی متر و ضخامت 8 سانتی متر، علاوه بر کمجا بودن بسیار سبک میباشد و بناب..

کیف دستدوز زنانه مجلسی دستی و دوشی مدل بیتا مشکی bita

2,150,000تومان

کیف دستدوز زنانه مجلسی دستی و دوشی مدل بیتا، از جنس پارچه مخمل و با طرح گلدوزی برجسته تولید شده و با طراحی شیک و چشم نواز خود، مناسب برای استفاده در مهمانی‌ها و مراسمات  میباشد. کیف دستدوز زنانه مجلسی دستی و دوشی مدل بیتا به اندازه عرض 22 سانتی متر و ارتفاع 18 سانتی متر، داخل کیف آستر کشی شده و علاوه بر کمجا بودن بسیار سبک میباشد. بنابرای..

کیف دستدوز زنانه مجلسی دستی و دوشی مدل زرگیس مشکی zargis

2,150,000تومان

کیف دستدوز زنانه مجلسی دستی و دوشی مدل زرگیس، از جنس پارچه مخمل اعلا تولید شده و با طراحی شیک و چشم نواز خود، مناسب برای استفاده در مهمانی‌ها و مراسمات  میباشد. کیف دستدوز زنانه مجلسی دستی و دوشی مدل زرگیس به اندازه حدود ارتفاع 23 سانتی متر، عرض 24 سانتی متر، داخل کیف آسترکشی شده و علاوه بر کمجا بودن بسیار سبک میباشد. بنابراین ساعت‌ها بدو..

کیف دستدوز زنانه مجلسی دستی و دوشی مدل گیسو مشکی giso

2,150,000تومان

کیف دستدوز زنانه مجلسی دستی و دوشی مدل گیسو، از جنس پارچه مخمل اعلا تولید شده و با طراحی شیک و چشم نواز خود، مناسب برای استفاده در مهمانی‌ها و مراسمات  میباشد. کیف دستدوز زنانه مجلسی دستی و دوشی مدل گیسو به اندازه  ارتفاع23 سانتی متر، عرض 24 سانتی متر، داخل کیف آسترکشی شده و علاوه بر کمجا بودن بسیار سبک میباشد. بنابراین ساعت‌ها بدون ..

کیف دستدوز زنانه مجلسی دستی و دوشی مدل آلیس مشکی alis

2,050,000تومان

کیف دستدوز زنانه مجلسی دستی و دوشی مدل آلیس، از جنس پارچه مخمل و با طرح گلدوزی برجسته تولید شده و با طراحی شیک و چشم نواز خود، مناسب برای استفاده در مهمانی‌ها و مراسمات  میباشد. کیف دستدوز زنانه مجلسی دستی و دوشی مدل آلیس به اندازه عرض 30 سانتی متر و ارتفاع 20 سانتی متر، داخل کیف آستر کشی شده و علاوه بر کمجا بودن بسیار سبک میباشد. بنابرای..

نمایش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

کیف دستدوز سفارشی

خرید کیف دستدوز سفارشی زنانه

کیف زنانه یک وسیله بسیار کاربردی و یک نوع اکسسوری جذاب برای خانم‌ها میباشد. که همراه داشتن آن اکثرا برای همه‌ی بانوان ضروری بوده و از اهمیت بیشتری برخوردار است. کیفها از جنس‌های متنوعی همچون جیر، کتان، چرم طبیعی و ... تولید میشوند.

کیفها در طرحهای مختلفی از جمله کیف اداری، کیف اسپورت، کیف دستدوز سفارشی، کیف پول زنانه، کیف سنتی زنانه ساخته میشوند که هر کدام کاربرد متفاوت خودش را دارا میباشد.

کیف‌های چرم طبیعی در مقایسه با سایر کیفها از دیر باز طرفداران زیادی دارد و از با ارزش‌ترین کیفها بشمار میرود. اما در کنار کیفهای چرم، کیفهای باارازشی مانند کیف دستدوز سفارشی زنانه نیز وجود دارد که از جنس مخمل و کتان بطور دستدوز طراحی و تولید میشوند.

نحوه تولید کیف دستدوز

نحوه تولید کیفهای دستدوز سفارشی با نحوه تولید کیفهای ماشینی بسیار متفاوت است. زیرا تمام مراحل تولید کیفهای دستدوز به صورت دستی و با استفاده از ابزار آلات صنعتی همچون چرخ خیاطی انجام میشود. یک محصول دستدوز با دقت و ظرافت بیشتری توسط سوزن، نخ، چسب و با دستان یک صنعت کار و دوزنده ماهر به عمل می‌آید. همچنین پارچه‌های مخصوص و یراق‌آلات بکار رفته باعث میشود محصولی شگفت انگیز با زیبایی ظاهری منحصر به فردی تولید شود.

کیفیت کیف دستدوز زنانه

کیفهای دستدوز از کیفیت و دوام ماندگاری بالاتری برخوردار هستند چون پارچه‌های انتخاب شده برای این کیفها جنسی مقاوم داشته و از آنجایی که توسط دست دوخته میشوند، به طور محکم گره خورده و دوختی بسیار منظم و دقیقی دارند به گونه‌ای که به آسانی خراب نشود.

خرید اینترنتی کیف دستدوز سفارشی زنانه

امروزه میتوان توسط فروشگاه‌های اینترنتی معتبر در خانه و با خیالی راحت هرگونه محصول مورد نظری را خریداری کرد. فروشگاه اینترنتی واسه‌تو انواع متنوعی از کیفهای دستدوز سفارشی را در ویترین فروشگاهی خود گرد آوری کرده است تا بتوانید باکیفیت‌ترین محصولات را با بهترین قیمت خریداری کرده و خریدی لذت بخش را تجربه کنید.